Перевезення вантажів ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють індивідуальні клієнти, компанії, виробники. Ця послуга затребувана в Україні. Високоякісні вантажоперевезення організує наша фірма ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо оформити замовлення на транспортування багажів будь-якого типу, габаритів та обсягу. Ми даємо гарантію на високу якість робіт, результативність та хороші розцінки.

Послуги нашої фірми

Наша автотранспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має великий досвід в ​​компанії вантажних транспортувань. Ми даємо гарантію на цілість перевезених предметів, товарів, багажів. Наш підприємство перебуває у Столиці, транспортування багажів виконується по столиці України, і звичайно в інші міста держави.

У цієї компанії працюють досвідчені вантажники, шофери, експедитори. Це експерти, які мають значний досвід у сфері перевезення вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної вантажопідйомності. Дане допомагає оптимізувати вкладення клієнта. Перевезення товаріввиконується на привабливих умовах:

 • Оформити замовлення на міські та міжміські транспортування вантажів можна за цікавими цінами.
 • Використовуються сучасні транспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними пристроями.
 • На цьому сайті вантажоперевезень можна оформити замовлення на перевезення товарів різного типу у оптимальний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Окрім водія зі своїм вантажним авто у Києві у нас можливо замовити тару, компонування та демонтаж, розвантаження та підняття на поверх.
 • При здійсненні автоперевезення багажу застосовуємо персональний спосіб. Підбирається добрий маршрут авто перевезення, логістика ретельно продумується.
 • Вартість послуги вантажоперевезення зафіксована, не |змінюється у ході виконання заявки .

В числі ресурсів вантажоперевезень наш сайт гранично прозоро описує функцію доставки, тарифи та умови. Щоб перевезти вантаж з мінімальними витратами, наш менеджер допоможе вибрати відповідний вид автотранспорту. Попутна перевезення зменшує ціну вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша фірма надає послуги вантажного таксі на привабливих умовах. Крім багажів, виробів автотранспортний засіб може перевезти аналогічно клієнтів. Зазвичай поряд з шофером є 2 вільні місця. Це допомагає супроводжувати вантаж. На нашому сайті можливо замовити мотоевакуатор, транспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних перевезень нашої команди характеризується поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за потрібним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 пасажирів. Якщо набрати команду вантажників, то для пасажира виділяється одне місце.
 • Таксі вантажоперевезення може перевозити незначні багажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Калькуляція вартості робиться по кілометражу, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим часом.

Тут можливо оформити замовлення на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо майно та автопасажирів з аеродрому або вокзалу, під час транспортування, обладнання з супермаркетів та будівельних он-лайн магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Для того, щоб завезти майно на нове місцезнаходження, необхідна комплексна організація транспортування . Наша компанія має значний досвід у цій області. Наша фірма зробимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Ми виробляємо транспортування за повним циклом за графіком 24/7. Наша компанія гарантує, що всі рухоме майно будуть ретельно завантажені в транспортний засіб. Протягом вантажоперевезення речової у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, безпечне перевезення. У нашій компанії є все важливе, щоб перевезти офіс, магазин, індустріальний об’єкт. Можна замовити заміський або квартирний переїзд під ключ. Всі турботи, відповідальність за безпеку речей, техніки приймає наша компанія. Точно також можна оформити замовлення на переїзд в інше мегаполіс.

При проведенні перевезення речей у Києві наша фірма застосовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Також у нашій службі транспортування є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні перевезення вантажів по Україні

Попутні перевезення дають можливість поліпшити витрати клієнта. На нашому сайті можна оформити замовлення на перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, ціна яких виявиться придатною для клієнта. Автотранспорт, який перевозить речі, товари буде заїжджати по дорозі до декілька міст. Це добре зменшує собівартість послуги для клієнта.

У нашій компанії можна зарезервувати вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста держави. Ми відправимо різні типи продуктів, майно, цінні речі, за винятком небезпечних та заборонених. Наші співробітники організуємо транспортування в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні транспортування можливо замовити для таких речей:

 • будматеріали;
 • техніка;
 • металоконструкції, конструкції з сталі;
 • особисті речі;
 • меблі, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • обладнання;
 • харчові продукти;
 • інше.

Вантажоперевезення у Львів, Київ, Рівне та інші мегаполіси виконуються дуже швидко. Ціна безпосередньо залежить від виду та обсягу багажу, віддаленості місця призначення, тяжкості процесів з навантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з популярних сервісних послуг у великих мегаполісах стала автомобільні перевезення. Логістика продумується з обліком вантажу, автотранспортної розв’язки, надійності та ряду інших причин. По будьякому місцеположенню здійснюється швидка транспортування будівельного матеріалу, електроніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можливо замовити перевезення з Епіцентру або іншого гіпермаркету у оптимальний вам час. Немає сенсу довгий час очекувати, для того, щоб перевезти холодильник або машину для прання. В різний ділянку містечка придбання будуть привезені у короткі строки. У нашій компанії аналогічно можна зарезервувати перевезення негабаритних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо доставку меблів, організуємо транспортування персональних багажів, сейфів, обладнання. Вартість залежить від наступних факторів:

 • вага та величина предмета;
 • термін здійснення замовлення;
 • присутність додаткових параметрів у товару (тендітний, що швидко псується, негабаритний тощо);
 • кілометраж;
 • індивідуальні прохання замовника;
 • використання інших заходів щодо забезпечення цільності багажу.

Рахунок часу організації замовлення починається з часу приїзду транспортного засобу на адресу, де виконується завантаження. У нас є великий досвід перевезення тендітних, швидко псуються товарів, предметів меблів, скляних та дзеркальних предметів. Наша фірма даємо гарантію на, що майно будуть доставлені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні транспортування

Іноді перемістити власні речі або продукти необхідно за межі України. У цьому варіанті організовується міжнародне перевезення. Приготування передбачає ретельного планування маршруту, підготовки потрібних документів. У нашій компанії можна замовити міжнародні перевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми приймаємо заявки від індивідуальних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних вантажоперевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави потрібно підготувати товарну накладну . Співробітники нашої компанії зможуть правильно упакувати багаж, цінні речі. Всі елементи надійно закріплюються у кузові транспорту. Це гарантує безпеку цінностей споживача. При виконання міжнародних вантажоперевезень до Угорщини або іншої держави можливо оформити замовлення такі автомашини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (передбачено 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних транспортувань в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави розрахує наш консультант по телефону. Адміністратор враховує параметри, обсяг вантажу, особливості маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, транспортуванні різних цінностей, персональних багажів замовляють послуги вантажників. Співробітники нашої компанії мають значний досвід у виконанні таких робіт. Це дає можливість виключити ряд помилок. Вантажник не тільки використовує фізичну силу, а й розглядає правильність захоплення, транспортування предметів. Часто професіоналам потрібно застосовувати вантажопідйомну апаратуру, управління якої також вимагає належних навичок та знань.

У нашій компанії можна оформити послуги вантажників у Києві та інших містах України. У разі ми надішлемо на об’єкт складських робітників, вантажників, які добре занурять і розвантажать габаритні, об’ємні багажі, вироби, ретельно зафіксують установки, інші матеріальні цінності у кузові. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших містах виконають такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка предметів меблів та оргтехніки по місцях;
 • упаковка;
 • демонтаж та установка предметів меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

У нас точно також можна оформити замовлення на навантажувально-розвантажувальні послуги у Києві та інших містечках. Ми виконаємо замовлення будь-який труднощі. У нас можливо замовити сервіс вантажників у Києві негайно або на конкретний час. Оплата нараховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються замовники для найму кадрів для переїзду житла, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Всі наші співробітники мають хорошу підготовку, проходять відповіднінавчання. Це допомагає нам реалізовувати мети будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням товарно-матеріальних цінностей та персональних предметів їх бажано упакувати. Це дуже знижує ймовірність їх ламки. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень захищає поверхні від подряпин, бруду, забруднення, впливу сирості та інших несприятливих факторів.

Найголовніше пакувати різні компоненти або конструкцію цілком. Особисті майно при переміщенні бажано складати у картонні коробки для вантажоперевезень. Зсередини може передбачатися спеціальний компонент, що захищає продукти та майно від різних впливів. При потреби наші співробітники упакують ТМЦ у відповідності з справжніми стандартами якості.

Ми пропонуємо обов’язково пакувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, товари з тканинною та суконною обивкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Коли багаж нестандартний, ми готові запропонувати відповідні матеріали. У нас можливо замовити упаковку в Києві наступне:

 • Гофрокартон для перевезень. Це недорогий, але надійний матеріал, який випускається на зразок куточків, коробок. Картон несприйнятливий до перевантажень, міцний та багатофункціональний. Коробки з цього сировини можливо встановлювати одну на іншу. Як правило в тари з гофрокартону укладають посуд, невеликі побутові об’єкти та апаратуру, об’єкти екстер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого гофрокартону або дерева застосовують при перевезенні неміцних цінностей, наприклад, речей з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а ще сприйнятливої до вібрацій техніки. Така упаковка прорахована на великі навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Вид матеріалу використовується для тендітних виробів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це на додаток захищає ТМЦ від поломок при перевезенні у коробках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки виробів. Застосовується для безпеки електроніки, предметів інтер’єру. Матеріал застосовується для загортання кухонного посуду, техніки та інших речей різного розміру.

Ми забезпечимо матеріали для упаковки малогабаритних і великих конструкцій, об’єктів. Наші менеджери допоможуть підібрати найкращий спосіб.

Транспортування сміття

В результаті побудови або ремонту залишається багато сміття. Це розбита обробка та конструкції, використані упаковки від матеріалів і т. д. Щоб швидко прибрати об’єкт, замовляйте у компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших населених пунктах України. Треба пам’ятати, що викидати подібні відходи у звичні сміттєві контейнери заборонено.

Наша компанія здійснить транспортування будівельного сміття на приготовлений для даного полігон. У нас можна оформити разову роботу або оформити угоду на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо побутові відходи та сміття, автомобільні шини. Наша фірма надаємо вигідну ціну вивезення будівельного сміття та відходів. Звертайтесь до наших менеджерів, щоб задати проблеми, зробити замовлення.