Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють приватні замовники, підприємства, виробники. Дана послуга потрібна в Україні. Високоякісні вантажоперевезення створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна замовити транспортування вантажів різного типу, габаритів та величини. Ми забезпечуємо високу якість робіт, результативність та хороші розцінки.

Наші послуги

Наша автотранспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має великий виробничий досвід в ​​організації вантажних транспортувань. Ми даємо гарантію на цілість перевезених предметів, товарів, багажів. Наш офіс розташовується у Києві, транспортування вантажів виконується по столиці України, а також в інші міста держави.

У цієї компанії функціонують досвідчені вантажники, водії, перевізники. Це професіонали, які мають великий досвід в області доставки вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної вантажопідйомності. Дане дає можливість мінімізувати витрати клієнта. Перевезення багажівздійснюється на цікавих умовах:

 • Замовити муніципальні та міжміські перевезення вантажів можна за вигідними тарифами.
 • Використовуються нові автотранспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На цьому ресурсі перевезення вантажів можливо замовити перевезення вантажів різного типу у оптимальний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Крім шофера зі своїм вантажним авто у Києві у нашій компанії можна замовити тару, компонування та розбирання, розвантаження та підйом на поверх.
 • При проведенні автоперевезення багажу застосовуємо індивідуальний спосіб. Підбирається оптимальний шлях авто перевезення, логістика ґрунтовно продумується.
 • Вартість сервісу транспортування фіксована, не |змінюється у протягом виконання заявки .

В числі онлайн-проектів перевезення вантажів даний ресурс максимально просто описує функцію перевезення, ціни та умови. Задумавши доставити багаж з мінімальними витратами, наш менеджер допоможе замовити належний тип транспорту. Супутня доставка знижує вартість вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша фірма надає послуги вантажного таксі на цікавих критеріях. Крім цінностей, виробів транспортний засіб може провезти аналогічно пасажирів. Майже завжди поряд з шофером є 2 місця. Це дає можливість супроводжувати вантаж. На нашому сайті можливо оформити замовлення на мотоевакуатор, транспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних транспортувань нашої команди розрізняється поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за потрібним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід можливо для 2 пасажирів. У разі, якщо найняти команду вантажників, то для пасажира виділяється одне містечко.
 • Таксі вантажоперевезення може перевозити невеликі багажі, наприклад, одну машину для прання.
 • Коштує вантажне таксі у Києві недорого. Розрахунок вартості виробляється по протяжності, яке проїжджає автомобіль, а не за витраченим періодом.

Тут можна замовити на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо речі та клієнтів з аеродрому або вокзалу, під час переїзду, покупки з гіпермаркетів та будівельних магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Щоб привезти речі на нове місцезнаходження, необхідна складна організація транспортування . Наша компанія має величезний навичку у цій області. Ми здійснимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Наша фірма здійснюємо переїзди під ключ за графіком 24/7. Наша компанія гарантує, що всі майно будуть професійно завантажені в транспортний засіб. Протягом перевезення майна у Києві та інших містах продумується маршрут. Це гарантує швидку, безпечне транспортування. У нас є все необхідне, для того, щоб транспортувати офіс, магазин, промисловий об’єкт. Можна оформити замовлення на дачний або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за збереження цінностей, техніки бере на себе наше підприємство. Також можна замовити переїзд в інше населений пункт.

Під час організації перевезення речей у Києві наша фірма застосовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Аналогічно у нашій службі переїзду є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні транспортування дають можливість оптимізувати витрати замовника. На нашому сайті можливо замовити вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, вартість яких буде оптимальною для клієнта. Транспорт, який транспортує речі, продукти буде заїжджати попутно до декілька населених пунктів. Це серйозно зменшує собівартість послуги для замовника.

У нашій компанії можливо замовити вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти країни. Наша фірма відправимо будь-які типи продуктів, речі, цінні речі, крім небезпечних та нелегальних. Наші співробітники організуємо транспортування в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші області. Попутні транспортування можна оформити замовлення на для таких речей:

 • будівельні матеріали;
 • обладнання;
 • металоконструкції, вироби з металу;
 • особисті приладдя;
 • меблі, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • харчові продукти;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші мегаполіси здійснюються дуже швидко. Ціна залежить від типу та величини вантажу, розташованості пункту призначення, неординарності процесів з навантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з популярних сервісних послуг у великих містах є автомобільні перевезення. Логістика продумується з обліком вантажу, автотранспортної розв’язки, надійності та багатьох інших факторів. По будьякому адресі виконується швидка доставка будматеріалу, побутової техніки, меблів та інших товарів.

Наприклад, можна зарезервувати транспортування з Епіцентру або іншого супермаркету у зручний вам час. Немає потреби довго очекувати, для того, щоб перевезти холодильник або пральну машину. В різний район міста придбання будуть доставлені у короткі строки. На нашому сайті також можна оформити замовлення на транспортування негабаритних вантажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування меблів, організуємо перевезення персональних речей, сейфів, спорядження. Розцінка безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • маса та розмір об’єкта;
 • термін виконання замовлення;
 • наявність спеціальних вимог у вантажу (тендітний, що швидко псується, негабаритний тощо);
 • протяжність;
 • індивідуальні побажання клієнта;
 • застосування додаткових заходів щодо забезпечення цільності багажу.

Рахунок моменту виконання роботи починається з початку приїзду автотранспортного засобу на об’єкт, де здійснюється завантаження. У нас є великий досвід вантажоперевезення тендітних, швидко псуються товарів, предметів меблів, скляних та дзеркальних предметів. Наша фірма даємо гарантію на, що речі будуть привезені оперативно, без пошкоджень.

Міжнародні транспортування

Часом перемістити власні майно або товари необхідно за кордон України. У цьому варіанті організовується міжнародне вантажоперевезення. Підготовка вимагає грамотного планування маршруту, складання потрібних документів. У нашій фірмі замовляють міжнародні вантажоперевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми отримуємо замовлення від індивідуальних та юридичних осіб.

При організації міжнародних транспортувань до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави потрібно приготувати товарну накладну . Співробітники фірми можуть правильно упакувати майно, цінні речі. Всі об’єкти міцно фіксуються у кузові транспорту. Це гарантує безпеку ТМЦ замовника. Під час організації міжнародних вантажоперевезень до Угорщини або іншої країни можливо замовити такі машини:

 • мінібус — тоннажність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних транспортувань в Італію, Німеччину, Польщу та інші країни розрахує наш експерт по телефону. Менеджер бере до уваги параметри, кубатуру вантажу, характеристики маршруту та ряд інших моментів.

Грузчики

При переїзді, виконанні перевезень різних ТМЦ, персональних багажів роблять замовлення на сервісні послуги вантажників. Наші співробітники мають великий практичний досвід у проведенні таких робіт. Це дає можливість уникнути ряд промахів. Вантажник не тільки використовує фізіологічну силу, а й розглядає правильність захоплення, транспортування об’єктів. Зазвичай експертам потрібно застосовувати підйомну апаратуру, управління якої аналогічно вимагає належних навичок та знань.

У нашій організації можливо оформити замовлення на послуги робітників з навантаження у Києві та інших містах України. Якщо необхідно ми надішлемо на адресу складських робітників, вантажників, які добре занурять і звантажать габаритні, негабаритні вантажі, вироби, правильно зафіксують конструкції, інші матеріальні цінності у кузові. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших містах здійснять наступні функції:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та техніки по місцях;
 • упаковка;
 • демонтаж та установка меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті аналогічно можливо оформити замовлення на навантажувально-розвантажувальні послуги у Києві та інших містечках. Наша фірма виконаємо заявки будь-який складності. У нашій компанії можна зарезервувати сервіс робітників з навантаження у Києві негайно або на встановлений час. Оплата розраховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ нерідко звертаються замовники для найму персоналу для транспортування квартири, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Всі наші співробітники мають хорошу кваліфікацію, проходять відповіднінавчання. Це дає можливість нам вирішувати задачі будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед транспортуванням ТМЦ та персональних предметів їх необхідно упакувати. Це дуже знижує можливість їх ламки. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів захищає поверхні від подряпин, бруду, забруднення, впливу вологи та інших несприятливих моментів.

Дуже важливо упаковувати різні частини або конструкцію повністю. Особисті речі при переїзді рекомендується упаковувати у картонні ящики для перевезення вантажів. Внутрі може передбачатися особливий матеріал, зберігаючий товар та майно від механічних впливів. При потреби співробітники нашої компанії запечатають ТМЦ у відповідності з справжніми стандартами.

Наша фірма рекомендуємо обов’язково складувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, вироби з тканинною та шкіряною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Якщо вже багаж своєрідний, наша фірма порекомендуємо відповідні матеріали. У нашій компанії можливо вибрати упаковку в Києві таке:

 • Гофрокартон для перевезень. Це доступний за ціною, але надійний матеріал, який виготовляється на зразок куточків, коробок. Картон несприйнятливий до навантажень, надійний та багатофункціональний. Ящики з цього матеріалу можливо встановлювати одну на іншу. Майже завжди в тари з гофрокартону укладають посуд, невеликі домашні речі та апаратуру, предмети інтер’єру, одяг, іграшки, книги і т.д.
 • Ящики з товстого картону або дерева застосовують при перевезенні крихких цінностей, зокрема, речей з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а також чутливої до вібрацій обладнання. Подібна тара прорахована на значні напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Вид матеріалу використовується для неміцних виробів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це на додаток захищає ТМЦ від розривів при транспортуванні у коробках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки предметів. Використовується для захисту побутової техніки, об’єктів інтер’єру. Матеріал використовується для упаковування кухонного посуду, оргтехніки та інших речей різного розміру.

Ми видамо матеріали для упаковки незначних і великих конструкцій, предметів. Всі наші експерти допоможуть підібрати найкращий спосіб.

Вивіз сміття

По завершенні будівництва або ремонтних робіт залишається немало сміття та відходів. Це розбита обробка та частини, використані пакети від будматеріалів і т. д. Щоб дуже швидко прибрати майданчик, замовляйте у компанії вивіз сміття у Києві або інших мегаполісах України. Потрібно не забувати, що викидати подібні відходи у звичайні сміттєві контейнери заборонено.

Наша фірма здійснить транспортування будівельного сміття на приготовлений для даного полігон. На нашому сайті можна оформити замовлення разову послугу або оформити угоду на довготривалій основі. Ми не вивозимо домашні відходи та сміття, автомобільні покришки. Ми надаємо вигідну вартість перевезення будівельного сміття та відходів. Звертайтесь до наших менеджерів, щоб сформулювати питання, оформити заявку.