Перевезення вантажів ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють приватні клієнти, організації, виробники. Дана послуга потрібна в Україні. Високоякісні перевезення вантажів створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо оформити замовлення на перевезення багажів різного типу, габаритів та обсягу. Ми даємо гарантію на високу якість послуг, результативність та хороші ціни.

Послуги нашої фірми

Наша транспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має значний практичний досвід в ​​компанії вантажних перевезень. Ми гарантуємо безпеку транспортованих цінностей, товарів, речей. Наш підприємство розташовується у Києві, перевезення вантажів виконується по столиці України, і звичайно в інші міста держави.

У нашій компанії функціонують досвідчені вантажники, шофери, експедитори. Це професіонали, які мають значний досвід в області перевезення вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної потужності. Дане дає можливість мінімізувати вкладення замовника. Перевезення товарівздійснюється на цікавих ситуаціях:

 • Оформити замовлення на міські та міжміські транспортування вантажів можливо за цікавими цінами.
 • Експлуатуються нові транспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На цьому порталі перевезення вантажів можна купити перевезення вантажів різного типу у відповідний час. Заявки приймаються у режимі 24/7.
 • Окрім водія з особистим вантажним авто у Києві тут можна замовити упаковку, компонування та розбирання, розвантаження та підняття на поверх.
 • При проведенні автоперевезення вантажу застосовуємо особливий підхід. Вибирається добрий маршрут авто транспортування, логістика точно продумується.
 • Ціна послуги транспортування фіксована, не |змінюється у протягом виконання заявки .

В числі онлайн-проектів вантажоперевезень наш проект максимально прозоро змальовує процедуру перевезення, ціни та параметри. Щоб перевезти багаж з найменшими витратами, наш спеціаліст допоможе підібрати доречний вид автотранспорту. Попутна перевезення знижує вартість вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша фірма надає сервіс вантажного таксі на привабливих умовах. Крім цінностей, виробів транспортний засіб може провезти також клієнтів. Зазвичай близько з водієм є 2 вільні місця. Це допомагає супроводжувати багаж. У нашій компанії можна оформити замовлення на мотоевакуатор, транспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних транспортувань нашої команди характеризується поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за позначеним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 клієнтів. У разі, якщо набрати команду вантажників, то для клієнта виділяється одне місце.
 • Таксі перевезення вантажів може переміщати незначні вантажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Обходится вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Калькуляція вартості виконується по кілометражу, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим часом.

Тут можливо замовити на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо речі та пасажирів з аеродрому або вокзалу, у період транспортування, обладнання з гіпермаркетів та будівельних он-лайн магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Для того, щоб завезти багаж на нове місцезнаходження, потрібна комплексна організація переїзду . Наша компанія має величезний навичку у цій сфері. Ми зробимо недорого офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Наша фірма виконуємо переїзди під ключ у режимі 24/7. Наша компанія гарантує, що всі майно будуть ретельно завантажені в транспортний засіб. У період транспортування речової у Києві та інших містах продумується шлях. Це забезпечує швидку, захищене транспортування. На нашому сайті є все важливе, для того, щоб транспортувати офіс, магазин, індустріальний об’єкт. можливо замовити дачний або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за безпеку цінностей, обладнання приймає наше підприємство. Також можна оформити замовлення на переїзд в інше населений пункт.

Під час здійсненні транспортування багажів у Києві наша фірма використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Аналогічно у нашій службі транспортування є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні перевезення вантажів по Україні

Попутні перевезення забезпечують поліпшити витрати замовника. У нашій компанії можна замовити перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, ціна яких буде прийнятною для споживача. Автотранспорт, який перевозить майно, товари стане заїжджати по дорозі до декілька мегаполісів. Це серйозно знижує вартість послуги для клієнта.

У нашій компанії можна оформити замовлення на вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти країни. Ми відправимо різні види продуктів, речі, цінні речі, за винятком небезпечних та нелегальних. Ми організуємо перевезення вантажів в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші області. Попутні перевезення можна замовити для наступних цінностей:

 • будівельні матеріали;
 • обладнання;
 • металеві конструкції, конструкції з сталі;
 • особисті приладдя;
 • меблі, дзеркала, скло;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • продовольство;
 • багато іншого.

Вантажоперевезення у Львів, Київ, Рівне та інші населені пункти виконуються швидко. Ціна безпосередньо залежить від типу та обсягу багажу, віддаленості пункту призначення, складності завдань з навантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з затребуваних сервісних послуг у великих містах стала авто перевезення. Логістика продумується з розрахунком вантажу, автотранспортної розв’язки, захищеності та деяких інших причин. По будьякому місцеположенню здійснюється швидка доставка будівельного матеріалу, побутових приладів, меблів та інших товарів.

Наприклад, можна оформити замовлення на доставку з Епіцентру або іншого супермаркету у комфортний вам час. Немає сенсу довгий час очекувати, для того, щоб транспортувати холодильник або машину для прання. В будь-який ділянку населеного пункту покупки будуть привезені у короткі строки. У нашій компанії також можливо замовити перевезення нестандартних вантажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо доставку предметів меблів, влаштуємо перевезення персональних речей, сейфів, обладнання. Вартість залежить від таких факторів:

 • вага та величина об’єкта;
 • термін виконання заявки;
 • наявність спеціальних параметрів у вантажу (ніжний, що швидко псується, негабаритний тощо);
 • протяжність;
 • персональні побажання споживача;
 • використання додаткових заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Рахунок часу організації замовлення починається з моменту приїзду транспортного засобу на об’єкт, де здійснюється завантаження. Фірма має величезний досвід вантажоперевезення неміцних, швидко псуються товарів, предметів меблів, скляних та дзеркальних виробів. Наша фірма даємо гарантію на, що речі будуть привезені оперативно, без дефектів.

Міжнародні вантажоперевезення

Іноді транспортувати особисті майно або товари треба за кордон України. У цьому варіанті організовується міжнародне перевезення. Приготування передбачає ретельного планування маршруту, складання необхідних документів. У нашій компанії можна замовити міжнародні перевезення в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми отримуємо заявки від індивідуальних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних перевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші країни необхідно підготувати товарну накладну . Співробітники фірми можуть правильно упакувати речі, цінні речі. Всі об’єкти міцно фіксуються у фургоні автомобільного транспорту. Перелічене забезпечує безпеку цінностей клієнта. Під час організації міжнародних вантажоперевезень до Угорщини або іншої країни можна замовити такі машини:

 • мінібус — тоннажність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних вантажоперевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш експерт по телефону. Менеджер передбачає характеристики, кубатуру багажу, специфіки маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, виконанні перевезень різних предметів, особистих речей замовляють сервісні послуги вантажників. Співробітники фірми мають великий практичний досвід у виконанні подібних робіт. Це допомагає виключити деяких похибок. Вантажник не тільки використовує фізіологічну силу, а й оцінює правильність захоплення, перевезення елементів. Часто експертам потрібно експлуатувати вантажопідйомну техніку, управління якої аналогічно вимагає відповідних умінь та навичків.

У нашій організації можливо замовити послуги вантажників у Києві та інших мегаполісах України. У разі ми надішлемо на адресу складських робітників, такелажників, які правильно занурять і звантажать габаритні, об’ємні багажі, товари, ретельно зафіксують конструкції, інші матеріальні цінності у кузові. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших населених пунктах виконають такі функції:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка предметів меблів та оргтехніки по місцях;
 • паковка;
 • демонтаж та установка меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

У нас також можна оформити замовлення на такелажні роботи у Києві та інших населених пунктах. Ми здійснимо заявки будь-який складності. У нас можна оформити замовлення сервіс робітників з навантаження у Києві відразу або на встановлений час. Оплата зараховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для оренди фахівців для переїзду квартири, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Всі наші фахівці мають високу підготовку, проходять відповіднінавчання. Це допомагає нам вирішувати запитання різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням ТМЦ та індивідуальних предметів їх необхідно упакувати. Це дуже зменшує можливість їх псування. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень оберігає поверхні від подряпин, бруду, забруднення, впливу рідкості та інших шкідливих впливів.

Важливо упаковувати окремі частини або конструкцію цілком. Особисті предмети при переміщенні необхідно упаковувати у картонні ящики для перевезення вантажів. Внутрі може враховуватися спеціальний компонент, закриває продукти та майно від механічних впливів. При необхідності наші співробітники упакують ТМЦ у відповідності з діючими стандартами якості.

Наша фірма пропонуємо обов’язково складувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, вироби з тканинною та суконною драпіровкою, домашню техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Якщо багаж нестандартний, наша фірма запропонуємо відповідні матеріали. На нашому сайті можливо придбати упаковку в Києві таке:

 • Гофрокартон для транспортувань. Це недорогий, але надійний матеріал, той який виготовляється у вигляді куточків, коробок. Картон стійкий до навантажень, міцний та універсальний. Ящики з цього матеріалу можна ставити одну на іншу. Як правило в тари з гофрованого картону укладають посуд, маленькі побутові речі та техніку, предмети інтер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого картону або дерева використовують при перевезенні крихких цінностей, зокрема, виробів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, і звичайно сприйнятливої до вібрацій техніки. Така тара прорахована на значні навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Матеріал експлуатується для неміцних об’єктів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це на додаток запобігає ТМЦ від розривів при транспортуванні у коробках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для пакетування предметів. Застосовується для безпеки побутової техніки, предметів екстер’єру. Матеріал застосовується для упаковування кухонного посуду, оргтехніки та інших речей різного розміру.

Ми видамо матеріали для пакетування незначних і великих технічних рішень, предметів. Наші консультанти допоможуть вибрати найкращий варіант.

Транспортування сміття

В результаті будівництва або ремонту залишається немало сміття та відходів. Це розбита обробка та частини, витрачені пакети від будматеріалів і т. д. Для того, щоб швидко прибрати об’єкт, зробите замовлення у нашій компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших населених пунктах України. Слід пам’ятати, що викидати дані відходи у звичайні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія здійснить вивіз будівельного сміття та відходів на призначений для цього полігон. У нас можливо замовити разову роботу або оформити договір на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо побутові відходи, автомобільні покришки. Наша фірма надаємо дохідну вартість перевезення будівельного сміття. Звертайтесь до наших працівників, щоб сформулювати питання, зробити замовлення.